Mediku taldea

Mediku eta espezialisten taldea

Bilatu medikuaren izenaren arabera.
Bilatu medikuaren izenaren arabera

Dermatologia

Dermatologia
Jose Zubizarreta Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteartea: 15:45-19:45
Osteguna: 15:45-19:45
Dermatologia
Alain Hardoy Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteazkena: 9:00-19:30
Osteguna: 9:00-12:30
Dermatologia
Lourdes Ubiria Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteazkena: 16:00-20:00

Digestio-aparatua

Digestio-aparatua
Javier Arruti Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteazkena: 11:15-13:00

Ekografiak

Ekografiak
Jose Antonio Recondo Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena - Ostirala: 9:00-14:00

Erradiologia

Erradiologia
Jose Antonio Recondo Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena - Ostirala: 9:00-14:00
Erradiologia
Lourdes Jauregui Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteazkena: 16:00-20:00

Errehabilitazioa eta fisioterapia

Errehabilitazioa eta fisioterapia
Edurne Grijalba
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena - Ostirala: 8:30-20:30

Erreumatologia

Erreumatologia
Joaquín Belzunegui Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaOsteguna: 16:00-20:00

Kardiologia

Kardiologia
Jaime Lucas Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteartea: 16:00-20:00

Kirurgia artroskopikoa

Kirurgia artroskopikoa
Dr. Jose M. Urreaga
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena: 17:30-18:30
Osteguna: 16:00-19:30
Kirurgia artroskopikoa
Francisco Gonzalez Bosch Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteartea: 19:00-20:15
Osteguna: 18:00-20:15

Kirurgia orokorra eta digestiboa

Kirurgia orokorra eta digestiboa
Francisco Martinez Garcia Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteazkena: 16:30-19:30
Kirurgia orokorra eta digestiboa
Eduardo Ayestaran Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteartea: 11:00-13:00
Kirurgia orokorra eta digestiboa
Salud Garcia Ruiz Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteazkena: 11:30-13:30
* Previa petición de hora

Lege- eta auzitegi-medikuntza

Lege- eta auzitegi-medikuntza
Miguel Carnicero Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena: 16:30-18:30
Asteazkena: 16:30-18:30

Medikuntza integratiboa

Medikuntza integratiboa
Carlos Muro (Osteopatia)
Aurretiko hitzordua eskatutaOsteguna - Ostirala: 8:30-20:30
Medikuntza integratiboa
Antonio Rojas Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteartea: 8:30-13:30
Osteguna: 15:30-20:30
Medikuntza integratiboa
David Alcala
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena - Asteazkena: 8:30-20:30

Medikuntza orokorra

Medikuntza orokorra
Angela del Río Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena: 8:30-11:30
Asteartea: 16:30-18:30
Asteazkena: 8:30-11:30
Osteguna: 16:30-18:30
Ostirala: 8:30-11:30
Medikuntza orokorra
Lucia Nieto Huertas Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena - Ostirala: 8:30-9:30
Medikuntza orokorra
Jorge Pilarte Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena: 9:30-10:30
Asteazkena: 9:30-10:30
Ostirala: 9:30-10:30

Nutrizioa

Nutrizioa
Ana Telleria Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatuta
* Previa petición de hora
Nutrizioa
Teresa Odriozola Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena - Ostirala: 8:30-20:30

Otorrinolaringologia

Otorrinolaringologia
Juan Videgain Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena: 16:00-18:30
Osteguna: 16:00-18:30

Pediatria

Pediatria
Kenio Cavour Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteartea: 9:00-13:00
Osteguna: 9:00-13:00

Psikiatria

Psikiatria
Elena De Paul Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena: 16:00-20:00

Titietako patologia

Titietako patologia
Eduardo Ayestaran Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteartea: 11:00-13:00

Traumatologia eta kirurgia ortopedikoa

Traumatologia eta kirurgia ortopedikoa
Miguel Zabaleta Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena: 10:00-13:00
Asteazkena: 10:00-13:00
Traumatologia eta kirurgia ortopedikoa
Dr. Jose M. Urreaga
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena: 17:30-18:30
Osteguna: 16:00-19:30
Traumatologia eta kirurgia ortopedikoa
Francisco Gonzalez Bosch Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAsteartea: 19:00-20:15
Osteguna: 18:00-20:15

Urologia

Urologia
Ramón Ibañez Doktorea
Aurretiko hitzordua eskatutaAstelehena: 18:30-19:30